خدمات جراحی دندانپزشکی در کلینیک تخصصی ماربل

تیم تخصصی ماربل متشکل از اعضای هییت علمی دانشگاه های تهران و شهید بهشتی، حایز رتبه های برتر بورد تخصصی، با متد های روز و بهترین مواد و تجهیزات  خدمات دندانپزشکی را در محیطی آرام به بیماران عزیز ارئه میدهد.

دکتر حمید مجتهدی یکی از اعضای کادر درمان کلینیک، فارغ التحصیل دکتری عمومی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1394 و فارغ التحصیل دوره تحصصی جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1399 با کسب رتبه ی برتر ازمون بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت سال 1399 و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بهترین خدمات جراحی را برای بیماران عزیز ارائه میدهد.

جراحی ارتوگناتیک

بیماران ارتوگناتیک آن دسته از بیمارانی هستند که دارای مشکل فکی می باشند و پس از بلوغ به متخصص ارتودنسی مراجعه می نمایند.

جراحی چانه

منتوپلاستی (ژنیوپلاستی) نام عملی است که برای اصلاح شکل چانه طراحی شده و تکنیک های بسیار متنوعی برای انجام آن وجود دارد.

درمان کیست ها و تومور های فکی

ضایعات فکها اغلب خوش‌خیم هستند. اما در برخی موارد نیز ممکن است از نوع تومورهای سرطانی باشند و نیاز به درمان سریع داشته باشند.

پیوند استخوان فک

جراحی پیوند استخوان فک، فرآیند بازسازی و جایگزین‌کردن بخشی از فک که‌ دچار تحلیل استخوان شده‌است را‌ به عهده دارد.

جراحی دندان های عقل نهفته

برخی از ما با دندان‌ عقل خود مشکلی نداریم، اما عده‌ای دچار ناراحتی‌های دردناکی می‌شوند که چاره‌ای جز کشیدن دندان عقل باقی نمی‌ماند.

جراحی رینوپلاستی

جراحی زیبایی بینی که با تغییر استخوان یا غضروف انجام می شود ، جراحی رینوپلاستی است. جراحی رینوپلاستی یکی از رایج ترین انواع جراحی پلاستیک است.