خدمات دندانپزشکی ترمیمی در کلینیک تخصصی ماربل

تیم تخصصی ماربل متشکل از اعضای هییت علمی دانشگاه های تهران و شهید بهشتی، حایز رتبه های برتر بورد تخصصی، با متد های روز و بهترین مواد و تجهیزات  خدمات دندانپزشکی را در محیطی آرام به بیماران عزیز ارئه میدهد.

دکتر شیما صابر طحان یکی از اعضای کادر درمان کلینیک، فارغ التحصیل دکتری عمومی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 93 و فارغ التحصیل دکتری تحصصی دندانپزشکی در رشته اندودانتیکس (درمان ریشه) از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 99 با کسب رتبه اول بورد تخصصی اندودانتیکس مشغول به درمان ریشه و مشکلات مربوط به آن است.

درمان ریشه دندانهای شیری

عصب‌کشی دندان شیری برای درمان پوسیدگی گسترش یافته دندان‌ شیری به ریشه و ریشه دندان شیری عفونی استفاده می شود.

درمان ریشه دندانهای دائمی

دردهای دندان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از شایع ترین آنها رسیدن پوسیدگی دندان به عصب است که باید تحت نظر دکتر متخصص ریشه انجام شود.

درمان مجدد ریشه دندان

میزان موفقیت درمان اندودونتیک در حدود ۹۰ درصد است. با این وجود در پاره ای از موارد دندانی که درمان ریشه شده احتیاج به درمان مجدد ریشه پیدا می کند.

جراحی پری اپیکال (اپیکوکتومی)

برخی اوقات دندان‌ ها درد شدیدی را به وجود می‌ آورند‌. بنابراین پزشک معالج پیشنهاد استفاده از جراحی ریشه دندان یا جراحی اپیکو را می‌ دهد.

اپکسوژنزیس و اپکسیفیکاسیون

آپکسیفیکاسیون بازسازی انتهای ریشه نابالغ توسط مواد خاص و آپکسوژنزیس درمان حذف پوسیدگی و محرکهای تهدیدکننده پالپ دندان

بلیچینگ داخلی دندان

بلیچینگ دندان های مرده یک رویکرد محافظه کارانه است که نتیجه زیبایی را برای دندان هایی که به طور اندودونتیک درمان شده اند بدست می آورد